Náramky

Náramky

Prečo si vybrať naše náramky?

Personalizované papierové náramky sa používajú vo veľkej miere všade na svete a možno povedať, že sú nejobľúbenejšie pre účely kontroly davov a identifikácie návštevníkov na akciách, koncertoch či festivaloch. Existuje mnoho rôznych typov personalizovaných náramkov pre akcie s rôznou dobou trvania. V našej ponuke náramkov máme produkty, ktoré sú vhodné pre jednodňové či dvojdňové použitie až po sedemdňové a viacdenné použitie. Personalizované náramky sa veľmi často používajú na verejných akciách, koncertoch, festivaloch, v baroch a nočných kluboch, na firemných akciách, športových akciách, v parkoch pre voľný čas a na detských ihriskách a dalších. Hlavnou funkciou týchto personalizovaných náramkov je identifikácia. Dobrým príkladom môže byť prístup do VIP zóny či prístup umelcov do backstage zóny na koncerte alebo festivale, kam je prístup širokej verejnosti obmedzený.

Druhy náramkov

Ponúkame širokú škálu rôznych typov personalizovaných náramkov, od jednoduchých a cenovo výhodných riešení vhodných pre menšie akcie až po bezpečnejšie a trvanlivejšie riešenia pre viacdenné použitie. V závislosti od typu náramku, ktorý si vyberiete, existuje rôzna úroveň zabezpečenia, aby bolo zaistené, že náramok nebude prenosný z jedného zápästia na druhé a organizátori akcií budú môcť plniť svoje obchodné ciele. V našom zozname produktov máme náramky tyvek – vyrobené z materiálu, ktorý pripomína papier, ale je trvanlivejší a odolný proti roztrhnutiu. Máme tiež plastové náramky, holografické náramky, vinylové náramky a látkové náramky. Zabezpečenia a uzávery sa u jednotlivých náramkov líšia, viac informácií nájdete na stránke konkrétneho produktu.

Personalizované náramky

Doba, kdy výběr náramků spočíval pouze ve výběru správné barvy, je pryč. V dnešní době si klienti stále častěji vybírají personalizované náramky jako řešení pro své podnikání. Pro každý typ náramku nabízíme vysoce kvalitní potisk, kdy je Vaše logo, nebo text umístěn na náramku v požadované barvě. Naší absolutní výhodou je, že všechny naše personalizované náramky jsou vyráběny pouze vhodnou technologií, která je k tomuto účelu vhodná. Doby, kdy jste se museli obávat nekvalitních potisků, jsou dávno pryč, a pokud nám nevěříte, proč se neozvete a nepožádáte o bezplatné vzorky našich personalizovaných náramků, abyste se o tom sami přesvědčili? Mezitím jsou plnobarevné a jednobarevné náramky stále velmi oblíbenou volbou mezi našimi klienty, na což jsme opravdu hrdí, že můžeme nabídnout výběr nádherných barev, které vyhoví každému vkusu. Navštivte prosím stránku konkrétního produktu, vyplňte údaje a podívejte se na barvy, které nabízíme.

Doručenie

Termín doručenia je 3 – 10 dní. Termín záleží na vybranom náramku, množstve a zložitosti Vášho návrhu náramku.

Základné typy identifikačných náramkov máme skladom. Dodanie je možné i expres, do 2 pracovných dní na adrese v EU. Pre expres dodávky nás kontaktujte!!!

Možnosť dodania zásielky NONAME

Spolupracujeme s prednými európskymi doručovacími spoločnosťami – DPD, UPS a GLS. 

Zaujal vás náš produkt?

Pošli nám nezáväzný dopyt a mi vám vytvoríme cenovú kalkuláciu na mieru.