Náramky

Náramky

Proč si vybrat naše náramky?

Personalizované papírové náramky se používají ve velké míře všude na světě a lze říci, že jsou nejoblíbenější pro účely kontroly davů a identifikace návštěvníků na akcích, koncertech nebo festivalech. Existuje mnoho různých typů personalizovaných náramků pro akce s různou dobou trvání. V naší nabídce náramků máme produkty, které jsou vhodné pro jednodenní či dvoudenní použití až po sedmidenní a vícedenní použití. Personalizované náramky se velmi často používají na veřejných akcích, koncertech, festivalech, v barech a nočních klubech, na firemních akcích, sportovních akcích, v parcích pro volný čas a na dětských hřištích a dalších. Hlavní funkcí těchto personalizovaných náramků je identifikace. Dobrým příkladem může být přístup do VIP zóny nebo přístup umělců do backstage zóny na koncertě nebo festivalu, kam je přístup široké veřejnosti omezen.

Druhy náramků

Nabízíme širokou škálu různých typů personalizovaných náramků, od jednoduchých a cenově výhodných řešení vhodných pro menší akce až po bezpečnější a trvanlivější řešení pro vícedenní použití. V závislosti na typu náramku, který si vyberete, existuje různá úroveň zabezpečení, aby bylo zajištěno, že náramek nebude přenosný z jednoho zápěstí na druhé a organizátoři akcí budou moci plnit své obchodní cíle. V našem seznamu produktů máme náramky tyvek – vyrobené z materiálu, který připomíná papír, ale je trvanlivější a odolný proti roztržení. Máme také plastové náramky, holografické náramky, vinylové náramky a látkové náramky. Zabezpečení a uzávěry se u jednotlivých náramků liší, více informací najdete na stránce konkrétního produktu.

Personalizované náramky

Doba, kdy výběr náramků spočíval pouze ve výběru správné barvy, je pryč. V dnešní době si klienti stále častěji vybírají personalizované náramky jako řešení pro své podnikání. Pro každý typ náramku nabízíme vysoce kvalitní potisk, kdy je Vaše logo, nebo text umístěn na náramku v požadované barvě. Naší absolutní výhodou je, že všechny naše personalizované náramky jsou vyráběny pouze vhodnou technologií, která je k tomuto účelu vhodná. Doby, kdy jste se museli obávat nekvalitních potisků, jsou dávno pryč, a pokud nám nevěříte, proč se neozvete a nepožádáte o bezplatné vzorky našich personalizovaných náramků, abyste se o tom sami přesvědčili? Mezitím jsou plnobarevné a jednobarevné náramky stále velmi oblíbenou volbou mezi našimi klienty, na což jsme opravdu hrdí, že můžeme nabídnout výběr nádherných barev, které vyhoví každému vkusu. Navštivte prosím stránku konkrétního produktu, vyplňte údaje a podívejte se na barvy, které nabízíme.

Doručení

Termín doručení je 3 – 10 dní. Termín záleží vybraném náramku, množství a složitosti vašeho návrhu náramku.

Základní typy identifikačních náramků máme skladem. Dodání je možné i expres, do 2 pracovních dní na adrese v EU. Pro expres dodávky nás kontaktujte!!!

Možnost dodání zásilky NONAME

Spolupracujeme s předními evropskými doručovacími společnostmi – DPD, UPS a GLS.

Zaujal vás náš produkt?

Pošli nám nezávaznou poptávku a mi vám vytvoříme cenovou kalkulaci na míru.