Lanyardy

Lanyardy

Prečo si vybrať naše lanyardy?

Lanyards Europe vyrába a dodáva najkvalitnejšie šnúrky na krk v rôznych veľkostiach, ktoré je možné naplno prispôsobiť požiadavkám klienta. Šnúrky na krk, lanyardy, sú veľmi obľúbenou voľbou pre mnoho zákazníkov po celom svete. Lanyardy sa používajú hlavne k identifikácii návštevníkov, alebo k reklamným účelom. Vlastné designové lanyardy je možné využiť pre identifikáciu úrovne prístupu návštevníkov do určitých sekcií na akciách, festivaloch alebo konferenciách. Dalšie funkcie lanyardov, šnúrok na krk, je propagovať spoločnosť, značku, projekt alebo udalosť. Z praktického hľadiska je možné lanyardy, šnúrky použiť k pripevneniu rôznych predmetov, ako sú kľúče, ID alebo prístupové karty. Lanyardy, šnúrky na krk, sa bežne používajú v hoteloch, na konferenciách, seminároch, v bankách, na letiskách, koncertoch, festivaloch atď. Firmy používajú šnúrky na krk ako príslušenstvo k identifikácii prístupu zamestnancov do firemných priestorov, ako sú napríklad kancelárie.

Druhy lanyardov

Lanyards Europe vyrába a dodáva širokú škálu najkvalitnejších plochých polyesterových lanyardov, tubulárnych lanyardov, sublimačných lanyardov a tkaných lanyardov. Všetky zákazkové lanyardy Lanyards Europe sú k dispozícii v rôznych veľkostiach s množstvom rôznych doplnkov. V závislosti na klientských požiadavkách a špecifikácii, vám náš tím skúsených profesionálov doporučí najvhodnejšie lanyardy a ich príslušenstvo. My v Lanyards Europe vieme vytvoriť skvelý design lanyardu na základe zadania klienta. Ako doplnok k našim originálnym šnúrkam na krk Lanyards Europe máme širokú škálu rôznych karabín, praciek atď. Kvalitné a preverené doplnky dodajú lanyardu, šnúrke na krk, atraktívny a profesionálny vzhľad a dalšie funkcie pre pohodlné používanie.

Personalizované lanyardy

Lanyards Europe umožňuje rôzne varianty prispôsobenia lanyardov, šnúrok na krk. Na štandardné polyesterové lanyardy tlačíme preverenú a kvalitnú technológiu sieťotlače. Pokiaľ je design s viac ako 3mi farbami, vrátane odtieňov, alebo design vyžaduje podrobnejšiu tlač, rozhodne doporučujeme technológiu sublimačnej tlače. Vyrábame i na zakázku tkané lanyardy. U tkaných šnúrok na krk Lanyards Europe je design vtkaný do materiálu lanyardu. Metóda vyšitia designu do materiálu šnúrky zaručuje, že design nikdy nezmizne. Všetky Lanyards Europe zákazkové lanyardy sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach.

Doručenie

Termín doručenia je 8 – 20 dní. Termín záleží na type a množstve Vami zvoleného lanyardu, šnúrky na krk Lanyards Europe.

Vybrané typy laynardov Layards Europe vyrobíme i expres vrátane dodania do 3 dní. Maximálny výrobný objem pre expres výrobu je 1000ks.

Expres lanyardy Lanyards Europe dodáme klientom do 3 pracovných dní.

Možnosť dodania zásielky NONAME. Pre expres dodávky nás kontaktujte!!!

Spolupracujeme s prednými európskymi doručovacími spoločnosťami – DPD, UPS a GLS.  

Zaujal vás náš produkt?

Pošli nám nezáväzný dopyt a mi vám vytvoríme cenovú kalkuláciu na mieru.