Lanyardy

Lanyardy

Prečo si vybrať naše lanyardy?

Lanyards-europe.com ponúka najkvalitnejšie šnúrky na krk v rôznych veľkostiach, ktoré je možné plne prispôsobiť požiadavkám vašej značky. Šnúrky na krk sú veľmi obľúbenou voľbou pre mnoho podnikov po celom svete a používajú sa hlavne na identifikáciu návštevníkov alebo na reklamné účely. Vlastné lanyards hlavným účelom je identifikovať návštevníkov, ich úroveň prístupu do určitých oblastí na akciách, festivaloch alebo konferenciách napríklad a propagovať spoločnosť, značku, projekt alebo udalosť. Z praktického hľadiska je možné vlastné šnúrky použiť na pripevnenie rôznych predmetov, ako sú kľúče, ID alebo prístupové karty. Vlastné šnúrky na krk sa bežne používajú v hoteloch, konferenciách, seminároch, bankách, letiskách, koncertoch, festivaloch a obchodných budovách, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Firemné spoločnosti používajú šnúrky ako príslušenstvo na identifikáciu prístupu zamestnancov do obchodných priestorov, ako sú napríklad kancelárie.

Druhy lanyardov

Ponúkame širokú škálu najkvalitnejších plochých polyesterových lanyardov, tubulárnych lanyardov, sublimačných lanyardov a tkaných lanyardov.  Všetky naše zákazkové lanyardy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach s množstvom rôznych možností prispôsobenia.  V závislosti na vašich požiadavkách a špecifikách vašej značky vám náš tím skúsených profesionálov nielen odporučí najvhodnejšie produkty, ale taktiež vytvorí profesionálne vyzerajúci dizajn, aby ste zaistili, že všetky vlastnosti produktu využijete vo svoj prospech, a to všetko zadarmo.  Ako doplnok k našim zákazkovým lanyardom ponúkame aj širokú škálu rôznych spôn a praciek, ktoré dodávajú lanyardu nielen atraktívny a profesionálny vzhľad, ale aj ďalšie funkcie zaisťujúce pohodlné nosenie produktu.

Personalizované lanyardy

Lanyards-europe.com ponúka rôzne možnosti prispôsobenia pre naše typy vlastných produktov na krk. Pre štandardné polyesterové a tubulárne lanyardy ponúkame kvalitnú metódu sieťotlače, kde si môžete vybrať farieb na potlač. Ak je váš vlastný dizajn viac ako 3 farieb a existujú rôzne odtiene a farby, ktoré vyžadujú podrobnejšiu tlač, potom by sme použili metódu sublimačnej tlače, aby sme zaistili, že váš návrh bude aplikovaný v plnej farbe. Pre udržateľnejší efekt ponúkame zákazkové tkané šnúrky na krk, kde je váš design všitý do samotného materiálu. Táto metóda zaručuje, že váš dizajn nikdy nezmizne a nebude možné ho utrieť, nech sa deje čokoľvek. Všetky naše zákazkové lanyardy sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach. 

Doručenie

Naše štandardné dodacie lehoty sú 2 až 3 týždne od zadania objednávky.  Dodacie lehoty závisia od typu objednanej šnúrky, množstva a zložitosti vášho návrhu.  Neváhajte a prechádzajte naše produkty a pokiaľ máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať a bude nám cťou ponúknuť vám nezáväznú bezplatnú konzultáciu, ktorá vám pomôže vybrať ten správny produkt.

Zaujal vás náš produkt?

Pošli nám nezáväzný dopyt a mi vám vytvoríme cenovú kalkuláciu na mieru.