Prečo si vybrať práve nás?

Lanyards-europe.com ponúka papierové náramky, silikónové náramky, šnúrky na ruku a krk najvyššej kvality za ceny, ktoré sú na európskom trhu veľmi konkurencieschopné.  Náš tím je zostavený z profesionálov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s prácou v tomto odbore. Pri budovaní tejto spoločnosti bolo jednou z našich hlavných zásad venovať pozornosť a starostlivosť každej požiadavke a zaistiť, aby všetci naši klienti naplno využili výhod každého typu našich produktov. Každú žiadosť o vytvorenie personalizovaných náramkov alebo šnúrok, naši designéri konzultujú s Vami a ponúknu Vám náš pohľad na to, ako doporučujú výrobky vyrobiť. Výrobnému procesu a kvalite našich výrobkov venujeme veľkú pozornosť. Výrobné štandardy sú pravidelne kontrolované, aby sa k našim zákazníkom dostali len výrobky nejvyššej kvality. Kontaktujte nás a dozviete sa viac.

CENA

Ceny všetkých našich náramkov a šnúrok pravidelne revidujeme podľa trendov na trhu, aby sme zostali konkurencieschopní na európskom trhu. Jedným z našich obchodných cieľov je ponúkať náramky a šnúrky nejvyššej kvality za konkurencieschopné ceny.

SLUŽBA

Náš tím je zložený z profesionálov, ktorí majú viac než 10 rokov skúseností s predajom reklamných predmetov na medzinárodnej úrovni. Vždy Vám ponúkneme bezplatnú a nezáväznú konzultáciu, aby sme zaistili, že si vyberiete ten správny výrobok, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám.

KVALITA

Starostlivo sme vybrali a nadviazali spoluprácu s prednými výrobcami, ktorí k výrobe konečného produktu používajú len stroje a materiály nejvyššej kvality. Pokiaľ Vaša objednávka nebude odpovedať Vašim požiadavkám, všetko vyriešime k Vašej spokojnosti.

DORUČENIE

Štandardné dodacie lehoty pre zakázkové náramky a šnúrky sú 1-4 týždne. U bežných skladových položiek ponúkame medzinárodné dodanie od 5 do 10 dní. Medzinárodné dodávky zaisťujeme prednými svetovými prepravnými spoločnosťami– pre jednoduché, rýchle a bezpečné doručenie.

Ukážka našich realizácií