Lanyardy

Lanyardy

Proč si vybrat naše náramky?

Lanyards Europe vyrábí a dodává nejkvalitnější šňůrky na krk v různých velikostech, které lze plně přizpůsobit požadavkům klienta. Šňůrky na krk, lanyardy, jsou velmi oblíbenou volbou pro mnoho zákazníků po celém světě. Lanyardy se používají hlavně k identifikaci návštěvníků nebo k reklamním účelům. Vlastní designové lanyardy je možné využít pro identifikaci úrovně přístupu návštěvníků do určitých sekcí na akcích, festivalech nebo konferencích. Další funkce lanyardů, šňůrek na krk, je propagovat společnost, značku, projekt nebo událost. Z praktického hlediska lze lanyardy, šňůrky použít k připevnění různých předmětů, jako jsou klíče, ID nebo přístupové karty. Lanyardy, šňůrky na krk, se běžně používají v hotelech, na konferencích, seminářích, v bankách, letištích, koncertech, festivalech atd. Firmy používají šňůrky na krk jako příslušenství k identifikaci přístupu zaměstnanců do firemních prostor, jako jsou například kanceláře.

Druhy lanyardů

Lanyards Europe vyrábí a dodává širokou škálu nejkvalitnějších plochých polyesterových lanyardů, tubulárních lanyardů, sublimačních lanyardů a tkaných lanyardů. Všechny zakázkové lanyardy Lanyards Europe jsou k dispozici v různých velikostech s řadou různých doplňků. V závislosti na klientských požadavcích a specifikaci, vám náš tým zkušených profesionálů doporučí nejvhodnější lanyardy a jejich příslušenství. My v Lanyards Europe umíme vytvořit skvělý design lanyardu na základě zadání klienta. Jako doplněk k našim originálním šňůrkám na krk Lanyards Europe máme širokou škálu různých karabin, přezek atd. Kvalitní a prověřené doplňky dodají lanyardu, šňůrce na krk, atraktivní a profesionální vzhled a další funkce pro pohodlné používání.

Personalizované lanyardy

Lanyards Europe umožňuje různé varianty přizpůsobení lanyardů, šňůrek na krk. Na standardní polyesterové lanyardy tiskneme prověřenou a kvalitní technologií sítotisku. Pokud je design s více jak 3mi barvami, včetně odstínů, nebo design vyžaduje podrobnější tisk, rozhodně doporučujeme technologii sublimačního tisku. Vyrábíme i na zakázku tkané lanyardy. U tkaných šňůrek na krk Lanyards Europe je design vetkán do materiálu lanyardu. Metoda vyšití designu do materiálu šňůrky zaručuje, že design nikdy nezmizí. Všechny Lanyards Europe zakázkové lanyardy jsou k dispozici v různých barevných provedení. 

Doručení

Termín doručení je 8 – 20 dní. Termín záleží na typu a množství vybraného lanyardu, šňůrky na krk Lanyards Europe.

Vybrané typy laynardů Layards Europe vyrobíme i expres včetně dodání do 3 dnů. Maximální výrobní objem pro expres výrobu je 1000ks.

Expres lanyardy Lanyards Europe dodáme klientům do 3 pracovních dní.

Možnost dodání zásilky NONAME. Pro expres dodávky nás kontaktujte!!!

Spolupracujeme s předními evropskými doručovacími společnostmi – DPD, UPS a GLS. 

Zaujal vás náš produkt?

Pošli nám nezávaznou poptávku a mi vám vytvoříme cenovou kalkulaci na míru.